ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Vävnader 13636857
nr 1363 6857
Vävnader
2 st, Blomdukar, AB MMF, 28x32 cm respektive 34x60 cm
Kondition: blekt slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:05:21
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr